Archiv novinek

Výběrové řízení

Máš rád děti a přírodu? Jsi kreativní, flexibilní a nejsi z cukru? Dokážeš si vážit sám sebe i ostatních? Staň se součástí našeho týmu. Hledáme průvodce. Životopis a motivační dopis, proč bys chtěl u nás pracovat, pošli na skolka.jinak@seznam.cz do 15. října a počítej, že v následujícím týdnu budou osobní pohovory a zkušební dny.

Slavnostní zahájení roku

Děti, maminky, tatínci! Přijďte ve středu 1. září na slavnostní zahájení školního roku. Od 8.15 do 11 hod. Těšíme se na vás :) 

Předškoláci v lesním klubu Školka jinak

Povinný předškolní rok se podle zákona týká všech dětí, které mají 5. narozeniny do 31. srpna. Lesní klub Školka jinak není zapsán v rejstříku Škol a školských zařízení, docházkou do klubu tedy děti nesplňují zákonem povinnou předškolní docházku. Nebojte se, má to snadné řešení. Je možné se v rejstříkové MŠ přihlásit k individuálnímu vzdělávání. Znamená to, že dítě fyzicky do MŠ nedochází, chodí do lesního klubu a v termínu vyhlášeném ředitelem rejstříkové MŠ se dostaví k ověření úrovně očekávaných výstupů z jednotlivých vzdělávacích oblastí. Druhou možností je kombinovaná docházka do rejstříkové MŠ a Lesního klubu. Záleží však na domluvě rodiče a ředitele MŠ z důvodu splnění rozsahu zákonem povinné předškolní docházky a pravidelného omlouvání nepřítomnosti dítěte.

Příměstské tábory

Všechny turnusy příměstských táborů jsou obsazeny. V současné době je možné registrovat se pouze jako náhradník.

Zápis

Školka je opět plně v provozu. Rádi vás přivítáme u zápisu. Pište si o termín. Těšíme se na vás!

Jak se ve školce máme

Ve fotogalerii najdete výběr fotek reprezentující jednotlivé události nebo období, na začátku alba je připojen krátký popisek, neváhejte si vše prolistovat, fotky jsou dost výmluvné :)